2. Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 02.01.2022

O godz. 18.00 zapraszamy na Godzinę Świętą.

 

Przypominamy o ograniczeniach i prosimy, aby w kościele mieć zasłonięte usta i nos.

 

Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna tylko w środę od 16:00 do 18:00.

 

Zapraszamy na nabożeństwa: ku czci św. Antoniego we wtorek, do Serca Pana Jezusa w piątek i ku czci Matki Bożej w sobotę – o godz. 18:00.

 

W czwartek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – porządek mszy jak w każdą niedzielę. Na wszystkich mszach św. odbędzie się poświęcenie kredy i kadzidła.

 

W tym dniu o godz. 18:00 odbędzie się koncert kolęd chóru kameralnego Ostinato. Bardzo serdecznie zapraszamy.

 

W piątek rozpoczynamy kolędę w naszej parafii. Otrzymaliśmy ponad 350 zgłoszeń. Kolędę rozpoczynamy w dni powszednie o godz. 16:00 a w soboty i niedziele o godz. 15:00. Kolęda uzupełniająca odbędzie się w niedzielę 23.01.2022. Po tym terminie można się umawiać na dodatkową wizytę kolędową.

 

W piątek nie będzie mszy św. o 17:00, a dzieci zapraszamy dzień wcześniej, w Uroczystość Objawienia Pańskiego, na godz. 12:00.

 

W sobotę po mszy św. o 9:00 odbędzie się spotkanie Wspólnoty Krwi Chrystusa.

 

Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzili Święto Chrztu Pańskiego.

 

W przyszłą niedzielę, o godz. 14:30 odprawiona zostanie msza św. dla wspólnoty Muminki oraz rodzin osób niepełnosprawnych.

 

Dziś zbiórka do puszek na kuchnię charytatywną, a w przyszłą niedzielę taca inwestycyjna, która w styczniu i lutym przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła.

 

Drodzy Parafianie i Goście, serdecznie dziękujemy Wam za życzliwość, za modlitwy, ofiary i wszelką pomoc.

 

W Nowym Roku niech Bóg nam błogosławi – i my błogosławmy, niech nas strzeże – i my bądźmy oparciem dla innych, niech obdarza nas POKOJEM – i my wprowadzajmy pokój.

 

Intencja modlitewna, styczeń 2022

Módlmy się, aby wszystkie osoby, które doświadczają dyskryminacji i prześladowań na tle religijnym, znalazły w społeczeństwach, w których żyją, uznanie własnych praw i godności, która rodzi się z bycia braćmi.