Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa – 26.12.2021

Pragniemy dziś szczególnie się modlić o świętość naszych rodzin. Nie będzie nabożeństwa wieczornego.

Przypominamy o ograniczeniach i prosimy, aby w kościele mieć zasłonięte usta i nos.

Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna tylko w środę od 16:00 do 18:00.

W poniedziałek po każdej mszy św. będzie błogosławieństwo wina ku czci św. Jana.

We wtorek, w Święto Świętych Młodzianków, serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na mszę św. o godz. 9.00, po której zostanie udzielone specjalne błogosławieństwo.

W środę po mszy św. wieczornej zapraszamy na rodzinne kolędowanie. Będą kolędy i pastorałki znane i nieznane.

Nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Szarbela będzie odprawione w czwartek o godz. 19.15 . Zaprasza wspólnota św. Szarbela .

W piątek ostatni dzień roku. O godz. 17.30 msza św. dziękczynna, a po niej nabożeństwo na zakończenie Starego Roku. O godz. 24:00 zapraszamy na mszę św. rozpoczynającą Nowy Rok 2022.

W sobotę pierwszy dzień Nowego Roku, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, a także Światowy Dzień Modlitw o Pokój na Świecie. Porządek mszy św. jak w każdą niedzielę – od godz. 6:00 do godz. 20:10.

1 i 2 stycznia będziemy transmitować msze św. o godz. 12:00. Transmisja adresowana jest głównie do osób starszych, chorych i przebywających na kwarantannach.

W naszej Parafii wizyta duszpasterska – podobnie jak w roku ubiegłym – odbędzie się w wyznaczonych terminach „na zaproszenia”, a także – jeśli ktoś będzie chciał – „na zaproszenie” w terminie późniejszym. Chęć przyjęcia kolędy, należy zgłosić do 30.12.2021 r. na furcie – osobiście lub telefonicznie czy mailowo. Szczegóły znajdziemy w internecie i gablotkach.

 

Drodzy Parafianie i Goście, serdecznie dziękujemy Wam za życzliwość, za modlitwy, ofiary i wszelką pomoc.

 

DYSPENSA

Metropolita Wrocławski Ksiądz Arcybiskup Józef Kupny, wszystkim mieszkańcom archidiecezji Wrocławskiej oraz przebywającym na jej terytorium w piątek 31 grudnia udzielił dyspensy od obowiązku wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i od charakteru pokutnego tego dnia.

 

LIST PASTERSKI NA NIEDZIELĘ ŚWIĘTEJ RODZINY  List na Niedzielę Świętej Rodziny, 26 XII 2021