Uroczystość Rocznicy Poświęcenia naszego Kościoła – 12.11.2023

Dziś Uroczystość Rocznicy Poświęcenia naszego Kościoła – to już 122 lata temu.

Dziś również obchodzimy XV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Pragniemy otoczyć opieką modlitewną i wsparciem finansowym chrześcijan z Bliskiego Wschodu. Przed kościołem zbiórka do puszek na ten cel. Można również złożyć ofiarę przelewem na konto parafialne z tytułem: Dzień Solidarności.

Jeszcze do 15 listopada pół godziny przed mszą św. wieczorną modlimy się w intencji zmarłych polecanych w wypominkach, a następnie sprawujemy mszę św. w ich intencji.

Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna w poniedziałek i środę od 16:00 do 18:00.

We wtorek po mszy wieczornej możliwość adoracji Najśw. Sakramentu do godz. 21:00, a od 20:00 również okazja do spowiedzi.

W najbliższą środę kolejne spotkanie Mężczyzn św. Józefa. Rozpoczynamy mszą św. o 18:30, a następnie spotykamy się w domu parafialnym. Temat: Józef, syn Jakuba.

Wspólnota Domowego Kościoła – i nie tylko – zaprasza do kościoła na modlitwę uwielbienia w najbliższy czwartek po mszy świętej wieczornej, czyli około g. 19:15.

Kolejne spotkanie dla rodziców i dzieci, przygotowujących się do I Komunii św., odbędzie się w przyszłą niedzielę 19 listopada po mszy św. o godz. 12:00.

Za tydzień w niedzielę o godz. 15:00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie popielgrzymkowe franciszkańskiej grupy Złotej 15. Zapraszamy wszystkich pielgrzymów, sympatyków i tych, którzy chcieliby pójść na pielgrzymkę w przyszłym roku.

Na furcie możemy nabyć tygodniki religijne Niedzielę i Gościa Niedzielnego, a także tygodniki dla dzieci.

 

Naszym Parafianom i Gościom dziękujemy za wszelkie wyrazy życzliwości, za modlitwę, pomoc i ofiarność. Niech Pan obdarzy Was POKOJEM.