Uroczystość Narodzenia Pańskiego – 25.12.2022

Dziś Uroczystość Narodzenia Pańskiego. O godz. 30 zapraszamy na Nieszpory.

W poniedziałek w Święto św. Szczepana pierwszego męczennika, msze św. jak w każdą niedzielę. Nie będzie jednak nabożeństwa wieczornego i mszy akademickiej o 20:10.

We wtorek Święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Po każdej mszy św. będzie błogosławieństwo wina ku czci św. Jana. W tym dniu nie będzie adoracji i spowiedzi po wieczornej mszy św.

W środę, w Święto Świętych Młodzianków serdecznie zapraszamy dzieci na mszę św. o godz. 9:00, po której zostanie udzielone im specjalne błogosławieństwo.

W piątek przypada Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Jest to również Dzień modlitw o świętość małżeństw i rodzin.

W sobotę ostatni dzień 2022 roku. O 17:30 zapraszamy na Mszę św. dziękczynną połączoną z nabożeństwem na zakończenie Starego Roku. W kaplicy sióstr przy Kasprowicza nabożeństwo na zakończenie roku o godz. 17:00.

Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna tylko w piątek od 16:00 do 18:00.

Odwiedziny duszpasterskie, tzw. kolędę rozpoczniemy w poniedziałek 2.01.2023 roku. Ramowy program jest wywieszony w gablotkach i na stronie internetowej. Chęć przyjęcia kolędy możemy zgłaszać na furcie klasztornej – osobiście lub telefonicznie – oraz mailowo do 28 grudnia.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – pierwszy dzień Nowego Roku 2023. Nie będzie mszy św. o północy, ale będą wszystkie msze św., również ta o 6:00.

 

List Rektorów – Święto św. Szczepana, męczennika 2022  List_rektorów_Boże_Narodzenie2022

 

Parafianom i naszym Gościom dziękujemy za wszelkie wyrazy życzliwości, za modlitwę i ofiarność.

Z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego życzymy Wam pokoju serca, Bożej opieki i radości.

Niech dobry Bóg Wam błogosławi.