30 Niedziela Zwykła – 29.10.2023

Dziś 30 Niedziela Zwykła. O godz. 18:30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.

Dziś przed kościołem są rozprowadzane kalendarze misyjne i odbywa się zbiórka na misje. Zebrane ofiary zostaną przekazane na potrzeby misji.

Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna tylko w poniedziałek od 16:00 do 18:00.

Do wtorku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Na ostatnie nabożeństwo, we wtorek, bardzo prosimy, aby dzieci przyszły przebrane za dowolnego Świętego lub Świętą. Po nabożeństwie korowód świętych uda się do domu parafialnego na Bal Wszystkich Świętych. Bardzo prosimy rodziców o pomoc w przygotowaniu strojów na bal.

W środę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych – porządek mszy św. jak w niedzielę. Nie będzie jednak mszy akademickiej o 20:10 (jest to święto nakazane). O godz. 18:00 zapraszamy na nabożeństwo z procesją na cmentarz (prosimy zabrać świece).

W czwartek przypada Dzień Zaduszny.

Od piątku codziennie – do 15 listopada – pół godziny przed mszą św. wieczorną modlimy się w intencji zmarłych polecanych w wypominkach: w dni powszednie o godz. 18:00, a w niedzielę i święta o godz. 18:30, a następnie sprawujemy mszę św. w ich intencji.

W związku z możliwością uzyskania odpustu za zmarłych związanego z nawiedzeniem cmentarza, informujemy, że od 1 do 8 listopada będzie otwarta brama prowadząca na nasz cmentarz klasztorny.

W najbliższych dniach będziemy przebywać na cmentarzach. Prosimy o godne zachowanie w tym miejscu, o skupienie i modlitwę.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na adorację w intencji powołań od godz. 17:30, a w piątek zapraszamy dzieci na godz. 17:00 na swoją mszę św. pierwszopiątkową, przed którą będzie okazja do spowiedzi. W sobotę o 8:15 kolejne nabożeństwo wynagradzające ku czci NMP.

W tym tygodniu odbędą się domowe odwiedziny chorych.

Wspólnota L’Arche (czyt. larsz) dziękuje za wsparcie materialne – zebraliśmy ponad 13 tys. – oraz wszystkie serdeczne spotkania minionej niedzieli.

Na furcie możemy nabyć tygodniki religijne Niedzielę i Gościa Niedzielnego, a także tygodniki dla dzieci.

Za tydzień w niedzielę o godz. 8:00 spotkanie modlitewne Wspólnoty Żywego Różańca.

Również za tydzień zbiórka na kuchnię charytatywną.

 

Naszym Parafianom i Gościom dziękujemy za wszelkie wyrazy życzliwości, za modlitwę, pomoc i ofiarność. Niech Pan obdarzy Was POKOJEM.