29 Niedziela Zwykła – 22.10.2023

Dziś 29 Niedziela Zwykła. O godz. 18:30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.

Przed kościołem odbywa się kiermasz Fundacji L’Arche.

Dziś również Niedziela Misyjna, która zwraca naszą uwagę na potrzeby duchowe i materialne krajów misyjnych oraz misjonarzy. Ze względu na kiermasz Fundacji L’Arche, w przyszłą niedzielę przed kościołem będą rozprowadzane kalendarze misyjne i odbędzie się zbiórka na misje. Zebrane ofiary zostaną przekazane na potrzeby naszych misji franciszkańskich.

Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna w poniedziałek i środę od 16:00 do 18:00.

Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie o godz. 18:00, a w niedziele o 18:30.

We wtorek po mszy wieczornej Adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 21:00, a od 20:00 również okazja do spowiedzi.

Zapraszamy Marianki i kandydatki do tej wspólnoty na spotkanie we wtorek po mszy św. wieczornej – od godz. 19:15 do 20:00 – do domu parafialnego.

W środę o godz. 9.00 msza św. z udziałem wspólnoty Pogodna Jesień, a następnie spotkanie w domu katechetycznym.

Zapraszamy na kolejny Krąg Biblijny w środę o godz. 19:15 w sali w klasztorze. Temat: Duch Święty w życiu uczniów Jezusa (Łk 12, 8-12).

Grupa parafialna św. Szarbela serdecznie zaprasza w czwartek na mszę św. godz. 18:30, a następnie – poprzez wspólne trwanie przed Najświętszym Sakramentem – na modlitwę uwielbienia.

W przedsionkach kościoła znajdują się kartki na wypominki. Bardzo prosimy o czytelne i staranne wypisywanie wypominek.

Na furcie klasztornej możemy już zamawiać intencje na 2024 rok – pierwszeństwo mają intencje jubileuszowe.

Już dziś zapraszamy wszystkie dzieci, aby na ostatnie nabożeństwo różańcowe, we wtorek 31 października, przyszły przebrane za dowolnego Świętego lub Świętą. Po nabożeństwie korowód świętych uda się do domu parafialnego na Bal Wszystkich Świętych. Bardzo prosimy rodziców o pomoc w przygotowaniu strojów na bal.

Na furcie możemy nabyć tygodniki religijne Niedzielę i Gościa Niedzielnego, a także tygodniki dla dzieci.

 

Naszym Parafianom i Gościom dziękujemy za wszelkie wyrazy życzliwości, za modlitwę, pomoc i ofiarność. Niech Pan obdarzy Was POKOJEM.