30 Niedziela Zwykła – 23.10.2022 – Światowy Dzień Misyjny

Dziś 30 Niedziela Zwykła. O godz. 18:30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.

Dziś również obchodzimy Światowy Dzień Misyjny. Z tej okazji przed kościołem są rozprowadzane kalendarze misyjne. Zebrane ofiary zostaną przekazane na potrzeby naszych misji franciszkańskich. Za wszelkie wsparcie, w imieniu naszych misjonarzy serdecznie dziękujemy.

Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie o godz. 18:00, a w niedziele o 18:30.

Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna w poniedziałek, środę i piątek w godzinach od 16:00 do 18:00.

We wtorek po mszy wieczornej do godz. 21:00 możliwość adoracji Najśw. Sakramentu, a od 20:00 również okazja do spowiedzi.

Kolejny Krąg Biblijny odbędzie się w środę o godz. 19:15 w sali w klasztorze. Temat: Błogosławieństwa (Mt 5, 1-16).

Do końca października możemy zamawiać na furcie msze św. jubileuszowe na przyszły rok. Pozostałe intencje będzie można zamawiać od początku listopada.

W przedsionkach kościoła znajdują się kartki na wypominki. Bardzo prosimy o czytelne i staranne wypisywanie wypominek.

Torby – z nadrukiem grafiki jubileuszowej – możemy wciąż nabyć na furcie klasztornej. Ofiary przeznaczone są na remont drzwi kościoła i ogrzewanie.

W przedsionkach kościoła znajdują się tygodniki religijne Niedziela i Gość Niedzielny, a także tygodniki dla dzieci. Ofiarę za gazety prosimy wrzucać do skarbonek, na których one są wyłożone.

Przypominamy, że za tydzień – z soboty na niedzielę – nastąpi zmiana czasu. Śpimy o godzinę dłużej.

Tydzień temu zebraliśmy ponad sześć tysięcy siedemset złotych na rzecz fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Bóg zapłać.

Już dziś zapraszamy wszystkie dzieci, aby na ostatnie nabożeństwo różańcowe, w poniedziałek 31 października, przyszły przebrane za dowolnego Świętego lub Świętą. Po nabożeństwie korowód świętych uda się do domu parafialnego na Bal Wszystkich Świętych. W programie liczne niespodzianki!

 

Parafianom i naszym Gościom dziękujemy za wszelkie wyrazy życzliwości, za pomoc i ofiarność. Niech  Pan obdarzy Was POKOJEM.