29 Niedziela Zwykła – 16.10.2022

Dziś 29 Niedziela Zwykła. Obchodzimy XXII dzień Papieski za wszelkie ofiary złożone na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia składamy serdeczne Bóg zapłać. O godz. 18:30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.

Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie o godz. 18:00, a w niedziele o 18:30. W kaplicy sióstr franciszkanek nabożeństwa są odprawiane o godz. 18:30.

We wtorek po mszy wieczornej do godz. 21:00 możliwość adoracji Najśw. Sakramentu, a od 20:00 również okazja do spowiedzi.

Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna tylko w środę i piątek w godzinach od 16:00 do 18:00.

W czwartek o godz. 19:15 w domu parafialnym Nauki przedchrzcielne.

W piątek o godz. 15:00 Msza św. z udziałem Wspólnoty Miłosierdzia Bożego.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 12:00 odbędzie się kolejne spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

Do końca października możemy zamawiać na furcie msze św. jubileuszowe na przyszły rok. Pozostałe intencje będzie można zamawiać od początku listopada.

W zeszłym tygodniu ze sprzedaży jubileuszowych toreb zebraliśmy ponad 3000 zł. Torby wciąż możemy nabyć na Furcie klasztornej. Ofiary przeznaczone są na remont drzwi kościoła i ogrzewanie.

 

W przedsionkach kościoła znajdują się tygodniki religijne Niedziela, Gość Niedzielny i miesięcznik Nowe Życie, a także tygodniki dla dzieci. Ofiarę za gazety prosimy wrzucać do skarbonek, na których one są wyłożone.

 

Parafianom i naszym Gościom dziękujemy za wszelkie wyrazy życzliwości, za pomoc i ofiarność. Niech  Pan obdarzy Was POKOJEM.