28 Niedziela Zwykła – 09.10.2022

Dziś 28 Niedziela Zwykła. O godz. 18:30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.

Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie o godz. 18:00, a w niedziele o 18:30. W kaplicy sióstr franciszkanek nabożeństwa są odprawiane o godz. 18:30.

We wtorek po mszy wieczornej do godz. 21:00 możliwość adoracji Najśw. Sakramentu, a od 20:00 również okazja do spowiedzi.

Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna tylko w środę i piątek w godzinach od 16:00 do 18:00.

Zapraszamy na kolejne, już ostatnie w tym roku, nabożeństwo fatimskie z procesją, w czwartek o godz. 18:00.

Piesza pielgrzymka do Trzebnicy odbędzie się w sobotę 15 października. Franciszkańska grupa nr 15 wyruszy spod naszego kościoła o godz. 7:00 i przy moście Trzebnickim od ul. Zawalnej dołączy do głównego nurtu pielgrzymki. Dojście do Trzebnicy zaplanowane jest popołudniu. Msza św. na placu przy bazylice św. Jadwigi rozpocznie się o godz. 16:30. Po Mszy św. powrót szynobusem, autokarem, lub we własnym zakresie. Zapisy na autokar gr. 15 będą odbywać się w czasie pielgrzymki. Na pielgrzymkę nie ma wcześniejszych zapisów wystarczy przyjść i wyruszyć. Proszę pamiętać o zabraniu ze sobą prowiantu na cały dzień.

Za tydzień będziemy obchodzili XXII Dzień Papieski, pod hasłem: Blask Prawdy (Veritatis Splendor). Przed kościołem odbędzie się zbiórka organizowana przez Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Zebrane środki są przeznaczone na stypendia dla zdolnej, lecz ubogiej młodzieży.

Od przyszłej niedzieli do końca października możemy zamawiać na furcie msze św. jubileuszowe na przyszły rok. Bardzo prosimy, aby z tym nie zwlekać, bo później różnie bywa. Pozostałe intencje będzie można zamawiać od początku listopada.

Dziś po mszach o 9:00, 10:30 i 12:00 przed kościołem będzie można za dobrowolną ofiarę nabyć jubileuszowe torby, natomiast po pozostałych mszach będą one dostępne przy furcie klasztornej. Dochód jest przeznaczony na ogrzewanie kościoła oraz na naprawę drzwi wejściowych.

W przedsionkach kościoła znajdują się tygodniki religijne Niedziela, Gość Niedzielny i miesięcznik Nowe Życie, a także tygodniki dla dzieci. Ofiarę za gazety prosimy wrzucać do skarbonek, na których są one wyłożone.

 

Parafianom i naszym Gościom dziękujemy za wszelkie wyrazy życzliwości, za pomoc i ofiarność. Niech  Pan obdarzy Was POKOJEM.

 

 

Drodzy Parafianie, mieszkańcy osiedla Karłowice-Różanka. Już jutro (11.10.br.) kończy się głosowanie na tzw. Projekt Obywatelski. Zachęcamy do zapoznania się z projektami na stronie Wrocławski Budżet Obywatelski.