28 Niedziela Zwykła – 11.10.2020

Dziś 28 Niedziela Zwykła.

O godz. 18.30 zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe.

Dziś obchodzimy XX Dzień Papieski, pod hasłem: Totus Tuus”. Przed kościołem odbywa się zbiórka organizowana przez Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Zebrane środki są przeznaczone na stypendia dla zdolnej, lecz ubogiej młodzieży.

Przypominamy, że w kościele obowiązuje nas zasłonięcie nosa i ust. Sprawa jest bardzo poważna, dlatego prosimy o bezwzględne przestrzeganie tego wskazania!

Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie o godz. 18:00, a w niedziele o 18:30. W kaplicy sióstr franciszkanek przy Al. Kasprowicza różaniec jest odmawiany od poniedziałku do soboty o godz. 18:30.

Zapraszamy na ostatnie nabożeństwo fatimskie w tym roku we wtorek o godz. 18:00.

Kolejny Krąg Biblijny dla młodzieży i dorosłych odbędzie się w środę o godz. 19.15 w domu katechetycznym.

W piątek o godz. 15.00 msza św. z udziałem Wspólnoty Miłosierdzia Bożego, zapraszamy jednak wszystkich, którzy o tej godzinie mogą przyjść.

W niedzielę 18 października w domu katechetycznym rozpoczynamy spotkania dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Rok pierwszy przygotowania – obecne klasy siódme – o godz. 16:00; rok drugi – obecne klasy ósme – o godz. 18:00. Wszelkie informacje i zapytania u o. Jordana.

Tradycyjna, październikowa piesza pielgrzymka do Trzebnicy w tym roku z powodu pandemii została odwołana. Pielgrzymka miała odbyć się 17 października, dlatego pielgrzymów zachęcamy, aby tego dnia trwali na modlitwie i pielgrzymowali na sposób duchowy.

W przedsionkach kościoła znajdują się kartki na wypominki. Bardzo prosimy o czytelne i staranne wypisywanie wypominek.

Od dziś do końca października możemy zamawiać na furcie msze św. jubileuszowe na przyszły rok. Bardzo prosimy, aby z tym nie zwlekać, bo później różnie bywa. Pozostałe intencje będzie można zamawiać od początku listopada.

Na furcie możemy nabyć tygodniki religijne Niedzielę i Gościa Niedzielnego oraz tygodniki da dzieci. Do Gości Niedzielnego dołączona jest płyta z filmem: Ziemia Maryi. Można również kupić kalendarz na przyszły rok w cenie 7 zł.

Wszystkim Parafianom i Gościom dziękujemy za życzliwość, modlitwy i ofiary. Niech Pan obdarzy Was POKOJEM.

XX Dzień Papieski: