29 Niedziela Zwykła – Niedziela Misyjna – 18.10.2020

Dziś 29 Niedziela ZwykłaNiedziela Misyjna.

O godz. 18:30 zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe.

Nasi klerycy po mszach św. będą sprzedawali przed kościołem kalendarze misyjne, z których dochód przeznaczony jest na zorganizowanie szpitala w Boliwii dla chorych na Coronavirusa.

Zgodnie z rozporządzeniami informujemy, że na mszach św. i nabożeństwach w naszym kościele może być obecnych około 250 osób. Warunkiem jest zasłonięcie nosa i ust, a także zachowanie dystansu.

W związku z zaistniałą sytuacją, do odwołania zawieszamy wszystkie spotkania grup i wspólnot przy naszej Parafii. (Nie będzie również dzisiejszych spotkań z przygotowującymi się do bierzmowania!)

Zwracamy się do Was z prośbą o przyjęcie ze zrozumieniem i cierpliwością nałożonych ograniczeń.

Od przyszłej niedzieli będziemy transmitować niedzielną mszę św. z naszego kościoła – o godz. 12:00.

W najbliższym czasie KANCELARIA PARAFIALNA będzie czynna tylko w środy od 16:00 do 18:00. Wszelkie pilne sprawy kancelaryjne prosimy kierować do nas drogą mailową – sw.antoniego.karlowice@gmail.com.

Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie o godz. 18:00, a w niedziele o 18:30. W kaplicy sióstr franciszkanek przy Al. Kasprowicza różaniec jest odmawiany od poniedziałku do soboty o godz. 18:30.

W przedsionkach kościoła znajdują się kartki na wypominki. Bardzo prosimy o czytelne i staranne wypisywanie wypominek.

Do końca października możemy zamawiać na furcie msze św. jubileuszowe na przyszły rok. Bardzo prosimy, aby z tym nie zwlekać. Pozostałe intencje będzie można zamawiać od początku listopada.

Na furcie możemy nabyć tygodniki religijne Niedzielę i Gościa Niedzielnego oraz tygodniki da dzieci.

Wszystkim Parafianom i Gościom dziękujemy za życzliwość, modlitwy i ofiary. Niech Pan obdarzy Was POKOJEM.