13. Niedziela Zwykła – 30.06.2024

Dziś 13. Niedziela Zwykła. O godz. 18:30 zapraszamy na ostatnie czerwcowe nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa.

Kancelaria Parafialna w tym tygodniu będzie czynna w poniedziałek i środę od 16:00 do 18:00.

Zapraszamy na nabożeństwa: ku czci św. Antoniego we wtorek oraz ku czci Matki Bożej w sobotę o godz. 18:00.

We wtorek po mszy wieczornej możliwość adoracji Najśw. Sakramentu do godz. 21:00, a od 20:00 również okazja do spowiedzi.

W liturgii tego tygodniu obchodzimy:

  •  w środę – święto św. Tomasza, Apostoła,
  •  w sobotę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.

Zapraszamy na Krąg Biblijny, który odbędzie się w środę o godz. 19:15 w sali w klasztorze. Temat: „Słyszeliście przecież o moim wcześniejszym postępowaniu…” (Ga 1,11-20).

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na adorację w int. powołań od godz. 17:30, w piątek o godz. 18:00 na nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa, a w sobotę o godz. 8:15 zapraszamy na kolejne nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.

Zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę od 3 do 10 sierpnia wraz z franciszkańską grupą „Złotą 15”. Informacje na temat Pielgrzymki oraz zapisów znajdują się na stronie internetowej pielgrzymka.pl oraz Facebooku grupy „Złota 15”. Spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów odbędzie się we wtorek 30 lipca o godz. 19:15 w domu parafialnym.

Od 03 do 17.09 br. odbędzie się 41 Obóz Adaptacyjny Duszpasterstw Akademickich w Białym Dunajcu. Franciszkańskie Duszpasterstwo Akademickie Antoni zaprasza maturzystów i studentów do  „Chaty Antoni” jako miejsca integracji i duchowego wzrostu. Więcej informacji na stronie internetowej: https://bialydunajec.org/

Informujemy, że w lipcu, sierpniu i wrześniu nie będzie mszy akademickiej o 20:10.

Za tydzień w niedzielę o godz. 8:00 odbędzie się spotkanie modlitewne Wspólnoty Żywego Różańca.

Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na Kuchnię Charytatywną.

Na furcie możemy nabyć tygodniki religijne: Niedzielę i Gościa Niedzielnego oraz tygodniki dla dzieci.

 

Drodzy Parafianie i Goście, dziękujemy Wam za wszelkie wyrazy życzliwości, pomoc i ofiarność. Niech  Pan obdarzy Was pokojem.

 

Intencje modlitewne – lipiec 2024

Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują, i ich bliskim moc Pana i aby coraz bardziej stawał się dla wszystkich widzialnym znakiem współczucia i nadziei.