12 Niedziela Zwykła – 21.06.2020

Dziś 12 Niedziela Zwykła. Zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa o godz. 18:30.

Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są codziennie po mszy o godz. 9:00. Zapraszamy.

Pragniemy przypomnieć, że na mszach św. i nabożeństwach w kościele obowiązuje nas zachowanie dystansu od siebie, a także zasłonięcie nosa i ust. 

Kancelaria Parafialna w tym tygodniu będzie czynna normalnie – w poniedziałek, środę i piątek. Bardzo prosimy o zachowanie ostrożności.  

W tym tygodniu obchodzimy:

– w środę – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, Patrona naszej archidiecezji.

W środę o godz. 9:00 msza św. dziękczynna na zakończenie roku akademickiego w naszym WSD.

To również msza św. z udziałem wspólnoty Pogodna Jesień. Spotkania tej wspólnoty rozpoczniemy dopiero po wakacjach, jeśli będą ku temu odpowiednie warunki.

Na wieczornej mszy św. w środę przyjmiemy do grona lektorów dwóch kandydatów. 

Nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie zostanie odprawione w czwartek, 25.06.br. o godz. 19:10. Zaprasza wspólnota św. Szarbela.

Ogłoszenie DA Antoni: niedzielne msze św. akademickie o godz. 20:10 są zaplanowane do przyszłej niedzieli – 28.06.br. Po przerwie wakacyjnej wracają dopiero 4. października.

Za tydzień w niedzielę na mszy św. o godz. 12:00 pragniemy podziękować Bogu i ludziom za miniony, trudny rok szkolny, a także prosić o błogosławieństwo na czas wakacji.

Dziękujemy serdecznie za udział w nabożeństwach i procesjach Oktawy Bożego Ciała, czyli paniom i panom niosącym sztandary, obraz MB Częstochowskiej, baldachim, dziękujemy rodzicom z małymi dziećmi sypiącymi kwiaty, a także Mariankom i całej Służbie Liturgicznej. Dziękujemy również paniom, które przygotowały wianki do poświęcenia na zakończenie oktawy. Zebrane fundusze – ponad 500 zł – będą przeznaczone na malowanie całego domu katechetycznego.

Drodzy Parafianie i Goście. Bardzo serdecznie dziękujemy Wam za życzliwość, pomoc i za wszelkie ofiary. Niech Bóg Wam błogosławi i darzy Was pokojem.