13 Niedziela Zwykła – 28.06.2020

Dziś 13 Niedziela Zwykła. Zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa o godz. 18:30.

Przypominamy, że w kościele obowiązuje nas zachowanie dystansu, a także zasłonięcie nosa i ust. 

Zapraszamy na nabożeństwa: ku czci św. Antoniego we wtorek, ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w piątek oraz ku czci Matki Bożej w sobotę o godz. 18:00.

Kancelaria Parafialna w czasie wakacji będzie czynna tylkow środy i piątki od 16:00 do 18:00. Bardzo prosimy o zachowanie ostrożności.  

W tym tygodniu obchodzimy:

  • w poniedziałek – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła,
  • w piątek – Święto św. Tomasza, Apostoła.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na adorację w int. powołań o godz. 17:30; a sobotę o 8:15 pierwszosobotnie nabożeństwo ku czci Matki Bożej, a o 9:00 msza św. z udziałem wspólnoty Krwi Chrystusa.

Jeżeli chodzi o odwiedziny chorych, wg dekretu naszego metropolity, można odwiedzać tylko na wyraźną prośbę chorego lub jego rodziny. Zawsze jednak kiedy istnieje zagrożenie życia, prosimy dzwonić na furtę.

Ogłoszenie DA Antoni: dziś ostatnia przed przerwą wakacyjną msza św. akademicka o godz. 20:10. Wznowienie mszy akademickich po przerwie wakacyjnej nastąpi 4. października.

Za tydzień w niedzielę o godz. 8:00 spotkanie modlitewne dla Wspólnoty Żywego Różańca.  Intencja modlitewna na lipiec 2020: Módlmy się, aby dzisiejszym rodzinom towarzyszyły: miłość, szacunek oraz rada.

Na furcie możemy nabyć tygodniki religijne Niedzielę i Gościa Niedzielnego oraz tygodniki da dzieci.

Dziś ostatnia transmisja mszy św. z naszego kościoła. Bardzo serdecznie dziękujemy o. Dominikowi za zorganizowanie transmisji i czuwanie nad ich przebiegiem.

Dziś wybory prezydenckie. Bardzo serdecznie zachęcamy do udziału w wyborach, ponieważ korzystanie z prawa wyborczego jest wyrazem miłości do Ojczyzny, a także odpowiedzialności za dobro wspólne. Prosimy zwrócić uwagę na miejsce, w którym jest nasz lokal wyborczy, ponieważ są zmiany. Pomocą może być informacja w gablotce.

Za tydzień zbiórka przed kościołem na kuchnię charytatywną.

Drodzy Parafianie i Goście

Bardzo serdecznie dziękujemy Wam za życzliwość, pomoc i za wszelkie ofiary. Niech Pan obdarzy Was pokojem.