Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 29.05.2022

Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O godz. 18:30 zapraszamy na nabożeństwo majowe.

Kancelaria Parafialna będzie czynna w tym tygodniu w poniedziałek i piątek od 16:00 do 18:00.

Do wtorku włącznie zapraszamy na nabożeństwa majowe.

Jutro, o godz. 18:30 Mszę św. odprawi o. Szymon, nasz neoprezbiter. Po mszy św. udzieli wszystkim błogosławieństwa prymicyjnego.

W środę rozpoczyna się miesiąc czerwiec. Nabożeństwa ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa będziemy odprawiali przez cały miesiąc po mszy o godz. 9:00.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na adorację w int. powołań o godz. 17:30; w piątek na pierwszopiątkową mszę św. z udziałem dzieci o godz. 17:00 – wcześniej okazja do spowiedzi św.; o godz. 18:00 nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa. A w sobotę o godz. 8:15 zapraszamy na kolejne nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.

Bardzo prosimy o zgłaszanie chorych na furcie, którzy pragną by odwiedził ich kapłan z Komunią św.

Wspólnota św. Szarbela zaprasza na czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego w sobotę 04.06.2022 od godz. 19:30. Czuwanie zakończy się Mszą św. o godz. 24.00 z modlitwą o wylanie Ducha Świętego.

Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza za tydzień w niedzielę o godz. 15:00 na msza św.

Klub Seniora Nazaret działający przy naszej parafii zaprasza wszystkich seniorów w poniedziałek 30.05 od godz. 10:00 na dzień otwarty. W tym dniu będzie również możliwość wyrobienia lub odświeżenia karty seniora. Wejście do budynku znajduje się przy Fundacji Tobiaszki obok parkingu.

Na furcie można odebrać zdjęcia z I Komunii – to informacja dla rodziców dzieci z innych szkół niż nr 20 i 83.

Na furcie możemy nabyć tygodniki religijne Niedzielę i Gościa Niedzielnego.

 

Drodzy Parafianie i Goście, dziękujemy Wam za wszelkie wyrazy życzliwości, pomoc i ofiarność. Niech  Pan obdarzy Was pokojem.

 

List_Metropolity_Wrocławskiego_w_związku_z_beatyfikacją