Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 12.05.2024

Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O godz. 18:30 zapraszamy na nabożeństwo majowe.

Kancelaria Parafialna w tym tygodniu będzie czynna w poniedziałek i środę od 16:00 do 18:00.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do brania udziału w codziennych nabożeństwach majowych ku czci NMP. Nabożeństwa są odprawiane od poniedziałku do piątku po mszy św. wieczornej, a w soboty i niedziele pół godziny przed mszą wieczorną, czyli odpowiednio w sobotę o 18:00, a w niedziele o godz. 18:30.

Pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie z procesją odbędzie się w poniedziałek bezpośrednio po mszy św. wieczornej czyli około 19:00.

We wtorek po mszy wieczornej i nabożeństwie zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu z okazją do spowiedzi do godz. 21:00.

Kolejne spotkanie Mężczyzn Świętego Józefa odbędzie się w środę. Temat: Relacja z ojcem na przykładzie biblijnego Jonatana. Spotkanie zaczniemy w kościele od Eucharystii o godz. 18:30. Następnie po nabożeństwie – około 19:30 – spotykamy się w sali w klasztorze.

Wspólnota Domowego Kościoła – i nie tylko – zaprasza do kościoła na modlitwę uwielbienia w najbliższy czwartek po mszy świętej wieczornej i po nabożeństwie, czyli około 19:30.

Za tydzień przypada już Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

Na mszach św. o godz. 10:15 i 12:00 odbędzie się uroczystość Pierwszej Komunii św.. Bardzo prosimy, by osoby nie związane z tymi uroczystościami przyszły na inne msze św..

Spowiedź św. dla dzieci i ich rodziców przed I Komunią św. odbędzie się w sobotę: odpowiednio – o 9:50 dla SP nr 20 i inne szkoły, a o 10:50 dla SP nr 83.

Rocznica Pierwszej Komunii św. odbędzie się w niedzielę 26.05. br. na mszy św. o godz. 12.00. Spowiedź dla dzieci rocznicowych odbędzie się w sobotę – 25. maja – o godz. 9:45.

Na furcie możemy nabyć tygodniki religijne: Niedzielę i Gościa Niedzielnego oraz tygodniki dla dzieci.

 

Drodzy Parafianie i Goście, dziękujemy Wam za wszelkie wyrazy życzliwości, pomoc i ofiarność. Niech  Pan obdarzy Was pokojem.