OGŁOSZENIE

Pax et Bonum

Drodzy Parafianie i Goście
Przyszło nam żyć w bardzo dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. Prawie codziennie piszę do Was jakieś nowe, ważne i pilne ogłoszenie. Dziś kolejne, bardzo trudne dla wszystkich słowa.

Dla naszego dobra, ze względu na szerzącą się epidemię, rząd wprowadził kolejne ograniczenia. Z bólem, ale i wielką troską musimy na jakiś czas (do 11.04.2020) zamknąć nasz kościół w czasie nabożeństw. Będzie otwarty tylko w ciągu dnia dla prywatnej modlitwy.

Od dziś na mszach św. i nabożeństwach nie może być więcej niż 5 osób. W związku z tym, bardzo prosimy, aby osoby, które zamawiały intencje i chcą uczestniczyć we mszy św. – w liczbie nie większej niż 5 osób – zgłaszały się wcześniej na furtę klasztorną.

Zapraszamy do uczestniczenia w transmisjach telewizyjnych, radiowych czy internetowych. Transmisje z naszego kościoła będą ogłaszane na stronie Facebook-owej: Parafia św. Antoniego Wrocław-Karłowice lub Franciszkanie, Prowincja św. Jadwigi.

Pan niech obdarzy Was Pokojem i niech Was strzeże.
Pamiętamy w modlitwie.


!!! Bardzo proszę o przekazanie tych informacji naszym seniorom.

Transmisje z naszego kościoła lub kaplicy seminaryjnej

Jutro, w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego oraz w dni powszednie
Msze św. – godz. 9.00 i 18.30
Koronka – godz. 15.00
Różaniec – godz. 20.30

Niedziele
Msze św. – godz. 9.00 i 12.00
Koronka – godz. 15.00
Różaniec – godz. 20.30

Transmisje z naszego kościoła będą ogłaszane na stronie Facebook-owej: Parafia św. Antoniego Wrocław-Karłowice lub Franciszkanie, Prowincja św. Jadwigi.