6 Niedziela Wielkanocy – 22.05.2022

Dziś 6 Niedziela Wielkanocy. O godz. 18:30 zapraszamy na nabożeństwo majowe.

Kancelaria Parafialna będzie czynna w tym tygodniu w poniedziałek i środę od 16:00 do 18:00.

Przez cały maj zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do brania udziału w codziennych nabożeństwach majowych ku czci NMP. Nabożeństwa są odprawiane od poniedziałku do piątku po mszy św. wieczornej, a w soboty i niedziele pół godziny przed mszą wieczorną, czyli odpowiednio w sobotę o 18:00, a w niedziele o godz. 18:30.

Z racji przypadających w tym tygodniu tzw. Dni Krzyżowych, czyli dni modlitw o urodzaje i o błogosławieństwo Boże dla pracujących, w poniedziałek, wtorek i środę po mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się procesja błagalna do krzyża przed głównym wejściem do klasztoru.

W środę o godz. 9.00 msza św. z udziałem wspólnoty Pogodna Jesień, a następnie spotkanie w domu katechetycznym.

W czwartek – z ok. Dnia Matki – pragniemy w sposób szczególny modlić się w intencji wszystkich mam.

Za tydzień w niedzielę przypada już Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Informujemy, że nowy cykl Nauk Przedmałżeńskich rozpoczniemy w poniedziałek 23.05.2022 r. o godz. 19:15 w domu katechetycznym. Zapisy i dodatkowe informacje na pierwszym spotkaniu.

Klub Seniora Nazaret działający przy naszej parafii zaprasza wszystkich seniorów w poniedziałek 30.05 od godz. 10:00 na dzień otwarty. W tym dniu będzie również możliwość wyrobienia lub odświeżenia karty seniora. Wejście do budynku znajduje się przy Fundacji Tobiaszki obok parkingu.

Parafia św. Alberta Wielkiego we Wrocławiu Sołtysowicach organizuje wyjazd na Ogólnopolskie Spotkanie Młodych w Lednicy w dniu 4 czerwca. Szczegółowych informacji udziela o. Roch Dudek OFM, nr tel.791 875 934, rochofm@gmail.com

Od jutra nie będziemy już oddzielnie udzielać Komunii św. na rękę.

Na furcie możemy nabyć tygodniki religijne Niedzielę i Gościa Niedzielnego.

 

Drodzy Parafianie i Goście, dziękujemy Wam za wszelkie wyrazy życzliwości, pomoc i ofiarność. Niech  Pan obdarzy Was pokojem.