5 Niedziela Wielkanocy – 15.05.2022

Dziś 5 Niedziela Wielkanocy. O godz. 18:30 zapraszamy na nabożeństwo majowe.

Dziś w naszej parafii uroczystość Pierwszej Komunii św. Od poniedziałku do piątku – w ramach Białego Tygodnia – zapraszamy dzieci pierwszokomunijne w odświętnych strojach wraz z rodzicami i rodzeństwem na msze św. i nabożeństwa majowe o godz. 18.30.

Kancelaria Parafialna będzie czynna w tym tygodniu w poniedziałek i środę od 16:00 do 18:00.

Przez cały miesiąc maj zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do brania udziału w codziennych nabożeństwach majowych ku czci NMP. Nabożeństwa są odprawiane od poniedziałku do piątku po mszy św. wieczornej, a w soboty i niedziele pół godziny przed mszą wieczorną, czyli odpowiednio w sobotę o 18:00, a w niedziele o godz. 18:30.

Za tydzień w niedzielę na mszy św. o godz. 12:00 odbędzie się uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii św. Kilka ławek z przodu po obu stronach będzie zarezerwowanych dla dzieci. Próba i spowiedź przed rocznicą odbędzie się w sobotę o godz. 09:45.

Informujemy, że nowy cykl Nauk Przedmałżeńskich rozpoczniemy w poniedziałek 23.05.2022 r. o godz. 19:15 w domu katechetycznym. Zapisy i dodatkowe informacje na pierwszym spotkaniu.

Parafia św. Alberta Wielkiego we Wrocławiu Sołtysowicach organizuje wyjazd na Ogólnopolskie Spotkanie Młodych w Lednicy w dniu 4 czerwca. Szczegółowych informacji udziela o. Roch Dudek OFM, nr tel.791 875 934, rochofm@gmail.com

Dziś w Rzymie odbędzie się kanonizacja br. Karola de Foucauld, francuskiego mnicha i pustelnika (1858 – 1916). Z jego duchowości wyrosły Wspólnoty Małych Braci i Małych Sióstr Jezusa. W naszej parafii duchowość br. Karola jest szczególnie bliska Wspólnocie Dużego Domu przy ul. Jutrosińskiej.

Na furcie możemy nabyć tygodniki religijne Niedzielę i Gościa Niedzielnego.

 

Drodzy Parafianie i Goście, dziękujemy Wam za wszelkie wyrazy życzliwości, pomoc i ofiarność. Niech  Pan obdarzy Was pokojem.