6 Niedziela Wielkanocy – 09.05.2021

Dziś 6 Niedziela Wielkanocy.  

Nabożeństwo majowe dziś o godz. 18:30.

Przez cały miesiąc maj zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci NMP. Nabożeństwa są odprawiane pół godziny przed mszą wieczorną.

Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna w środę od 16:00 do 18:00. Wszelkie pilne sprawy kancelaryjne prosimy kierować do nas drogą mailową.

Z racji przypadających w tym tygodniu tzw. Dni Krzyżowych, czyli dni modlitw o urodzaje i o błogosławieństwo Boże dla pracujących, w poniedziałek, wtorek i środę po mszy św. o godz. 9:00 odmówimy Litanię do Wszystkich Świętych i odpowiednie modlitwy.

W czwartek, po mszy św. wieczornej,zapraszamy na pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie z procesją. Prosimy przynieść świece z okapnikami. W tym dniu nie będzie majówki o 18:00.

Od jutra rozpoczynamy nowy cykl Nauk Przedmałżeńskich. Zapraszamy zainteresowanych na godz. 19:15 do domu parafialnego.

Informujemy, że uroczystość udzielenia sakramentu Bierzmowania młodzieży i dorosłym, którzy brali udział w przygotowaniach, odbędzie się w czwartek, 10.06.br. na mszy św. o godz. 18:30. Ponieważ w ostatnim czasie nie mieliśmy możliwości się  spotykać, dlatego prosimy by kandydaci do bierzmowania wzięli udział w trzech spotkaniach formacyjno-informacyjnych: 21 i 28 maja oraz 9 czerwca w przeddzień uroczystości, będzie wówczas okazja do spowiedzi. Spotkania odbędą się w kościele o godz. 19:15.

Zapraszamy do udziału w parafialnym konkursie z okazji trwającego „Roku Św. Józefa” – więcej informacji na Facebooku i stronie internetowej.

Za tydzień będą zbierane podpisy pod Obywatelską Ustawą „Stop Aborcji”. Aby głos był ważny, potrzebny będzie numer PESEL.

Na furcie klasztornej możemy nabyć prasę katolicką.

Drodzy Parafianie i Goście, serdecznie dziękujemy Wam za życzliwość, za modlitwy, ofiary i wszelką pomoc. Niech dobry Bóg obdarzy Was pokojem.

Przypominamy, że na mszach św. i nabożeństwach w naszym kościele może być obecnych75 osób. Warunkiem jest zasłonięcie nosa i ust oraz zachowanie bezpiecznego dystansu.