5 Niedziela Zwykła – 07.02.2021

Dziś 5. Niedziela Zwykła.

O godz. 18:00 zapraszamy na Godzinę Świętą.

W tym tygodniu Kancelaria parafialna będzie czynna w środę od 16:00 do 18:00. Wszelkie pilne sprawy kancelaryjne prosimy kierować do nas drogą mailową.

Zapraszamy na nabożeństwa: ku czci św. Antoniego we wtorek i ku czci Matki Bożej w sobotę – o godz. 18:00. Zapraszamy również na piątkową Drogę Krzyżową o godz. 6:00.

W czwartek przypada wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Lourdes. Jest to również Światowy Dzień Chorego, dlatego na mszy św. o godz. 9:00 chcemy szczególnie modlić się w int. chorych z naszej parafii, a po mszy udzielimy błogosławieństwa Najśw. Sakramentem.

Zapowiedziany Kurs przedmałżeński rozpoczynamy 15.02.2021 o godz. 19:15 w domu parafialnym. Zapisy odbędą się na pierwszym spotkaniu.

Również tego dnia, o godz. 20:15 rozpoczniemy Kurs przygotowujący do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania osoby dorosłe (po 19-tym roku życia). Zapisy na pierwszym spotkaniu,. W obu przypadkach – kursu przedmałżeńskiego i przygotowania do bierzmowania – w zależności od liczby zgłoszeń, na pierwszym spotkaniu ustalimy formę prowadzenia kursów.

Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na kuchnię charytatywną, a za tydzień taca inwestycyjna.

Na furcie możemy nabyć prasę katolicką.

Bardzo dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby zakonów kontemplacyjnych – zebraliśmy ponad 3,5 tys. zł.

Kolejne spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę 14.02.br.. Transmitowana będzie msza św. o godz. 12:00, a następnie konferencja dla rodziców.

Również w przyszłą niedzielę, o godz. 14:30 odprawiona zostanie msza św. dla wspólnoty Muminki oraz rodzin dzieci niepełnosprawnych.

Pamiętajmy o przestrzeganiu obowiązujących przepisów państwowych i kościelnych dotyczących stanu epidemii.

Drodzy Parafianie i Goście, serdecznie dziękujemy Wam za życzliwość, za modlitwy, ofiary i wszelką pomoc. Pan niech obdarzy Was pokojem.

Intencja modlitewna na luty 2021

Módlmy się w intencji kobiet – ofiar przemocy, aby były chronione przez społeczeństwo, a ich cierpienia były dostrzegane i wysłuchiwane.