5. Niedziela Wielkiego Postu – 26.03.2023

1. Dziś 5. Niedziela Wielkiego Postu. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 18:00.

2. Fundacja im. Brata Alberta, serdecznie zaprasza na Wielkanocny Kiermasze prac, wykonanych przez Osoby Niepełnosprawne, pracujące w Warsztacie Terapii Zajęciowej „Muminki”. Kiermasz odbywa się dziś przed kościołem od 9.00 do 15.00.

3. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu będzie czynna  tylko w środę w godz. od 16:00 do 18:00.

4. Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci na nabożeństwa wielkopostne: Drogę Krzyżową i Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Za udział w tych nabożeństwach możemy uzyskać pod zwykłymi warunkami odpust zupełny.

5. W środę msza św. o godz. 9:00 z udziałem wspólnoty Pogodna Jesień, następnie spotkanie w salkach.

6. W sobotę przypada Pierwsza Sobota miesiąca. O godz. 8:15 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.

7. Dziś rozpoczynają się rekolekcje dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych nr 20 i 83 – na mszach św. o godz. 12:00 i 17:00. W poniedziałek i wtorek odbędą się już spotkania rekolekcyjne w szkołach.

8. Już dziś informujemy, że Wspólnota Muminkowa będzie rozprowadzać palmy w Palmową Niedzielę. W związku z tym ma jeszcze prośbę do parafian posiadających krzaki bukszpanu, a chcących wspomóc wspólnotę, o dostarczenie bukszpanu na furtę. Dochód przeznaczony jest na wakacyjny wyjazd osób niepełnosprawnych z opiekunami.

9. Fraternia młodzieżowa zaprasza chętnych na spotkania w każdy piątek od godz. 19:15 do kaplicy klasztornej.

10. Na furcie możemy nabyć tygodniki religijne Niedzielę i Gościa Niedzielnego oraz świece Caritas, tzw. „paschaliki”, z których dochód jest przeznaczony dla potrzebujących.

 

Drodzy Parafianie i Goście, serdecznie dziękujemy Wam za życzliwość, za modlitwy, ofiary i wszelką pomoc. Pan niech obdarzy Was POKOJEM.