5 Niedziela Wielkanocy – 28.04.2024

Dziś 5 Niedziela Wielkanocy. O godz. 18:30 zapraszamy na Nieszpory.

Kancelaria Parafialna w tym tygodniu będzie czynna tylko w poniedziałek od 16:00 do 18:00.

We wtorek zapraszamy na nabożeństwo do św. Antoniego o godz. 18:00, a po mszy wieczornej na adorację Najśw. Sakramentu do godz. 21:00.

Od kilku dni przebywa w Polsce nasz Minister Generalny Massimo Fusarelli oraz definitor generalny o. Konrad Cholewa. We wtorek o godz. 9:00 będą celebrowali mszę św. w naszym kościele. Zapraszamy.

W środę o godz. 5.45 zapraszamy na wspólne śpiewanie Akatystu ku czci Bogurodzicy.

Przez cały miesiąc maj zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do brania udziału w codziennych nabożeństwach majowych ku czci NMP. Nabożeństwa będą odprawiane od poniedziałku do piątku po mszy św. wieczornej, a w soboty i niedziele pół godziny przed mszą wieczorną, czyli odpowiednio w sobotę o 18:00, a w niedziele o godz. 18:30. Natomiast nabożeństwa w kaplicy sióstr będą odprawiane od poniedziałku – 6 maja o godz. 18:30 codziennie oprócz niedziel.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek adoracja w int. powołań od godz. 17:30. A w sobotę o godz. 8:15 zapraszamy na kolejne nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.

W piątek przypada Uroczystość NMP Królowej Polski, głównej Patronki naszej Ojczyzny. Porządek mszy św. jak w każdą niedzielę, oprócz mszy akademickiej o godz. 20:10. Msza św. w int. naszej Ojczyzny o godz. 10:30. Nabożeństwo majowe w tym dniu o godz. 18:30.

Domowe odwiedziny chorych odbędą się dopiero w przyszłym tygodniu.

Za tydzień w niedzielę o godz. 8:00 odbędzie się spotkanie modlitewne Wspólnoty Żywego Różańca.

Nowy cykl nauk Kursu Przedmałżeńskiego rozpoczniemy w poniedziałek 06.05.br. o godz. 19:15 w domu parafialnym. Zapisy i dodatkowe informacje na pierwszym spotkaniu. Kolejny kurs odbędzie się dopiero we wrześniu.

Przypominamy i informujemy, że tegoroczna uroczystość Pierwszej Komunii św. odbędzie się w niedzielę 19.05.br. na mszach św. o godz. 10:15 i 12:00.

Rocznica Pierwszej Komunii św. odbędzie się w niedzielę 05. br. na mszy św. o godz. 12.00.

Na furcie możemy nabyć tygodniki religijne: Niedzielę i Gościa Niedzielnego oraz tygodniki dla dzieci.

Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na Kuchnię Charytatywną.

 

Drodzy Parafianie i Goście, serdecznie dziękujemy Wam za życzliwość, wszelką pomoc, za modlitwy i ofiary. Pan niech obdarzy Was pokojem.

 

Intencja modlitewna na maj 2024
Módlmy się, aby siostry i bracia zakonni oraz seminarzyści wzrastali w swoim powołaniu, dobrze korzystając z formacji ludzkiej, religijnej, duchowej i wspólnotowej, dzięki czemu staną się wiarygodnymi świadkami Ewangelii.