5 Niedziela Wielkanocy – 02.05.2021

Dziś 5 Niedziela Wielkanocy.  

Zapraszamy jeszcze dziś na nabożeństwo majowe o godz. 18:30.

Przez cały miesiąc maj zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci NMP. Nabożeństwa będą odprawiane pół godziny przed mszą wieczorną.

Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna tylko w środę od 16.00 do 18.00. Wszelkie pilne sprawy kancelaryjne prosimy kierować do nas drogą mailową.

W poniedziałek przypada Uroczystość NMP Królowej Polski, głównej Patronki naszej Ojczyzny. Porządek mszy św. jak w każdą niedzielę. Masz św. o godz. 12.00 będzie transmitowana.

Od wtorku na mszach św. i nabożeństwach w naszym kościele może być obecnych 75 osób. Warunkiem jest zasłonięcie nosa i ust oraz zachowanie bezpiecznego dystansu.

We wtorek o godz. 18.30 mszę św. odprawi o. Nikodem, nasz neoprezbiter. Będziemy mogli również otrzymać błogosławieństwo prymicyjne.

W sobotę przypada Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek zapraszamy na Adorację Najśw. Sakramentu w int. powołań od godz. 17:30, a w piątek zapraszamy dzieci na swoją mszę pierwszopiątkową o godz. 17:00 – wcześniej okazja do spowiedzi.

W związku z pierwszopiątkowymi odwiedzinami chorych, nadal obowiązuje zasada, że możemy odwiedzać tylko na wyraźną prośbę chorego lub jego rodziny, co każdorazowo należy zgłaszać.

W przyszłą niedzielę, o godz. 14:30 odprawiona zostanie msza św. dla wspólnoty Muminki oraz rodzin dzieci niepełnosprawnych.

Franciszkańskie Duszpasterstwo Akademickie zaprasza studentów, młodzież i dorosłych do udziału w spotkaniach przygotowujących do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. W środę 5 maja o godz. 19:15 drugie spotkanie:  Żyć w Duchu Świętym  (Konferencja i nabożeństwo).

Na furcie klasztornej możemy nabyć prasę katolicką.

Nadal nie zbieramy w kościele tacy. Gdyby ktoś chciał złożyć ofiarę, to można ją wrzucić do skarbonki lub przelać na konto parafialne. Bardzo serdecznie dziękujemy Wam za życzliwość, pomoc i za wszelkie ofiary – złożone tu w kościele, na furcie, a także przelewem na konto. Bóg zapłać.

Drodzy Parafianie i Goście, serdecznie dziękujemy Wam za życzliwość, za modlitwy, ofiary i wszelką pomoc. Niech Jezus Zmartwychwstały Was prowadzi i umacnia, niech Wam błogosławi.