4 Niedziela Wielkanocy, Dobrego Pasterza – 25.04.2021

Dziś 4 Niedziela Wielkanocy, tzw. Niedziela Dobrego Pasterza oraz 58. Światowy Dzień Modlitw o Powołania.  

Zapraszamy na Nieszpory o godz. 18:30.

Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna tylko w środę od 16.00 do 18.00. Wszelkie pilne sprawy kancelaryjne prosimy kierować do nas drogą mailową.

Nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie zostanie odprawione w czwartek 29.04.br., o godz. 19:00. Zaprasza wspólnota św. Szarbela.

W sobotę o godz. 5.45 zapraszamy na wspólne śpiewanie Akatystu ku czci Bogurodzicy, o 8:15 na kolejne pierwszosobotnie Nabożeństwo Wynagradzające NMP, a wieczorem o 18.00 na pierwsze w tym roku nabożeństwo majowe. 

Spotkanie modlitewne wspólnoty Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 8.00.

Za tydzień zbiórka do puszek na Kuchnię Charytatywną

Na furcie klasztornej możemy nabyć prasę katolicką.

Jak widzicie, nadal nie zbieramy w kościele tacy. Gdyby ktoś chciał złożyć ofiarę, to można ją wrzucić do skarbonki lub przelać na konto parafialne. Bardzo serdecznie dziękujemy Wam za życzliwość, pomoc i za wszelkie ofiary – złożone tu w kościele, na furcie, a także przelewem na konto. Bóg zapłać.

Drodzy Parafianie i Goście, serdecznie dziękujemy Wam za życzliwość, za modlitwy, ofiary i wszelką pomoc. Niech Jezus Zmartwychwstały Was prowadzi i umacnia, niech Wam błogosławi.

Pamiętajmy, że w kościele może nas być 55 osób, o zachowaniu bezpiecznej odległości od siebie, a także o obowiązku noszenia maseczki zakrywającej usta i nos. Prosimy o wyrozumiałość i przyjęcie tego, jako aktu miłości bliźniego.

Intencja modlitewna na maj 2021:
Módlmy się, aby odpowiedzialni za finanse współpracowali z rządami w celu uregulowania sfery finansowej i chronienia obywateli przed jej zagrożeniami.

Orędzie Ojca Świętego Franciszka –