33 Niedziela Zwykła – 19.11.2017

• Dziś 33 Niedziela Zwykła. O godz. 18.30 Nieszpory.
• Przed kościołem odbywa się zapowiadana zbiórka do puszek przeznaczona dla chrześcijan na Bliskim Wschodzi.
• W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek, środę i piątek od 16.00 do 18.00.
Nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych odbędzie się w czwartek o godz. 19.15 w domu parafialnym.
• W sobotę 25 listopada zapraszamy na Dzień Skupienia dla Mężczyzn, który poprowadzi ks. Stanisław Orzechowski.
• Za tydzień w niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny.
Za dwa tygodnie rozpoczyna się już Adwent. Od I Niedzieli Adwentu – zwyczajem lat poprzednich – będziemy rozprowadzać świece Caritas, kartki świąteczne, kalendarze a także opłatki. Natomiast już teraz prosimy o ofiarowywanie dżemów i innych przydatnych produktów spożywczych, które wykorzystane będą na śniadania po mszach roratnich. Produkty spożywcze można składać przy furcie klasztornej.
• W dniach 8-10 grudnia organizujemy wyjazd rekolekcyjny na Górę św. Anny dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Koszt rekolekcji wraz z przejazdem autokarowym 120 zł. Więcej informacji bezpośrednio u Ojca Jordana. Zapisy na Furcie klasztornej.
W tym roku nasze parafialne rekolekcje adwentowe rozpoczniemy w II niedzielę adwentu czyli 10.12.2017, a wygłosi je o. Alard Maliszewski, nasz współbrat, który jest magistrem postulatu w Kłodzku, a był kilka lat temu gwardianem na Karłowicach.
 

Szczęść Boże!
Fundacja L’Arche Wspólnota we Wrocławiu, prowadząca na Karłowicach małe domy dla ponad 20. dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną, serdecznie zaprasza wszystkich Parafian do odwiedzenia swojego kiermaszu w niedzielę 26 listopada oraz wsparcia zbiórki.
Na kiermaszu znajdą się adwentowe i świąteczne ozdoby oraz domowe wypieki – wszystko przygotowane w pracowni terapeutycznej przez osoby z niepełnosprawnością intelektualną oraz Wolontariuszy i Przyjaciół Wspólnoty.
Zebrane środki wesprą Wspólnotę w codziennej realizacji swojej misji, jaką jest dzielenie się darami osób z niepełnosprawnością intelektualną. W szczególności będziemy mogli zakończyć przed zimą prowadzony obecnie remont dachu budynku, w którym mieszkają nasi Domownicy. Zapraszamy!

Drodzy Parafianie i Goście, serdecznie dziękujemy Wam za życzliwość,

za modlitwy, ofiary i wszelką pomoc. 

Pan niech obdarzy Was pokojem.