30 Niedziela Zwykła – 24.10.2021

Dziś 30 Niedziela Zwykła. Nabożeństwo różańcowe o godz. 18:30.

Dziś obchodzimy Niedzielę Misyjną, którą w tym roku przeżywamy pod hasłem „Spotkaliśmy Jezusa, więc głosimy”. Przed kościołem po mszach św. można złożyć ofiarę na misje. Nasi klerycy z Koła misyjnego będą również rozdawać dziś kalendarze misyjne – ofiara dobrowolna, a w środę poprowadzą różaniec w wielu językach.

Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe.

Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna w środę i piątek w godzinach od 16:00 do 18:00.

We wtorek po mszy wieczornej do godz. 21:00 możliwość adoracji Najśw. Sakramentu, a od 20:00 również okazja do spowiedzi.

Nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Szarbela odbędzie się w czwartek 28.10.2021 r. o godz. 19:15 . Zaprasza wspólnota św. Szarbela.

Do końca października możemy zamawiać na furcie msze św. jubileuszowe na przyszły rok. Bardzo prosimy, aby z tym nie zwlekać, bo później różnie bywa. Pozostałe intencje będzie można zamawiać od początku listopada.

W przedsionkach kościoła znajdują się kartki na wypominki. Bardzo prosimy o czytelne i staranne wypisywanie wypominek.

Fundacja L’Arche Wspólnota we Wrocławiu, serdecznie zaprasza wszystkich Parafian, do odwiedzenia swojego kiermaszu w niedzielę 31 października oraz wsparcia zbiórki. Państwa wsparcie pomoże naszej wspólnocie zebrać środki na pokrycie kosztów utrzymania prowadzonych przez nas domów oraz zapewnienia wysokiej jakości opieki naszym Domownikom. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy!

Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych a także Dzień Zaduszny. Zachęcamy do uporządkowania grobów, ale szczególnie zachęcamy do zyskania odpustu za zmarłych, czyli do spowiedzi, Komunii św. i modlitewnego nawiedzenia cmentarzy.

Na furcie możemy nabyć prasę katolicką.

 

Drodzy Parafianie i Goście. Bardzo serdecznie dziękujemy Wam za życzliwość, pomoc i za wszelkie ofiary. Bóg zapłać.

 

Przypominamy o zmianie adresu naszej parafialnej strony internetowej. Adres dotychczasowy to: antoni.w-w.pl, a nowy: swantoni.org. Do końca roku będzie jeszcze istniała stara strona, ale będzie tam już przekierowanie na nową. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, gdyż są jeszcze pewne poprawki do naniesienia.

 

 

Szczęść Boże!

Fundacja L’Arche Wspólnota we Wrocławiu, serdecznie zaprasza wszystkich Parafian, do odwiedzenia swojego kiermaszu w niedzielę 31 października oraz wsparcia zbiórki.
Przygotowaliśmy dla Parafian wiele pięknych rzeczy, które powstały w naszej pracowni terapeutycznej „Konwalie”. Będą to ręcznie zdobione znicze oraz wieńce, które będzie można zanieść na groby swoich najbliższych już 1 listopada. Tradycyjnie też będziemy mieli domowe ciasta i przetwory, które nie tylko zaspokoją głód ale będą się znakomicie prezentować na Państwa stołach.  Dodatkowo przygotowaliśmy nowe rzeczy – tym razem będą to ręcznie robione, naturalne mydła glicerynowe stworzone na bazie ekologicznych
i bezpiecznych dla skóry składników, m.in. glinek kosmetycznych i naturalnych zapachów.

Jak zawsze, wszystkie produkty powstały dzięki wspólnej pracy naszych Domowników (dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną) oraz Asystentów i Wolontariuszy.
Państwa wsparcie pomoże w szczególności naszej wspólnocie zebrać środki na pokrycie kosztów utrzymania prowadzonych przez nas domów oraz zapewnienia wysokiej jakości opieki naszym Domownikom.
Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe wsparcie oraz życzliwość, jakie nam Państwo okazujecie i którego doświadczyliśmy w trakcie trudnego czasu pandemii. To nas bardzo wzmacnia w codziennym działaniu. Jeżeli tylko będzie taka możliwość, serdeczne zapraszamy również do odwiedzenia naszej wspólnoty przy ul. Jutrosińskiej. Nasi Domownicy z radością podzielą się z Państwem swoimi darami: empatią i bezinteresownością.

Zapraszamy!