29 Niedziela Zwykła – 17.10.2021

Dziś 29 Niedziela Zwykła. Nabożeństwo różańcowe o godz. 18:30.

Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe.

Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna tylko w środę i piątek w godzinach od 16:00 do 18:00.

W naszej prowincji zakonnej odbywa się wizytacja generalna przed kapitułą prowincjalną. Jutro – w poniedziałek – zapraszamy na mszę św. wieczorną, której będzie przewodniczył o. Stanisław Mazgaj, nasz wizytator,  franciszkanin z Prowincji Matki Bożej Anielskiej.

We wtorek po mszy wieczornej do godz. 21:00 możliwość adoracji Najśw. Sakramentu, a od 20:00 również okazja do spowiedzi.

Za tydzień przypada Niedziela Misyjna, którą w tym roku będziemy przeżywać pod hasłem „Spotkaliśmy Jezusa, więc głosimy”. Przed kościołem odbędzie się zbiórka przeznaczona na misje.

Od dziś do końca października możemy zamawiać na furcie msze św. jubileuszowe na przyszły rok. Bardzo prosimy, aby z tym nie zwlekać, bo później różnie bywa. Pozostałe intencje będzie można zamawiać od początku listopada.

W przedsionkach kościoła znajdują się kartki na wypominki. Bardzo prosimy o czytelne i staranne wypisywanie wypominek.

Harcerki Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej z 17 Wrocławskiej Drużyny Harcerek „Knieja” im. Krystyny Niżyńskiej „Zakurzonej” zachęcają do przyjścia na zbiórkę harcerską dziewczynki w wieku 11- 13 lat, która odbędzie się 23.10.21r. w godzinach 10:00- 12:00. Zbiórka pod naszym kościołem.

Dziękujemy za wasze ofiary złożone przed tygodniem na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Zebraliśmy ponad osiem i pół tysiąca złotych.
Na furcie możemy nabyć prasę katolicką.

Dziś odbywają się we Wrocławiu wybory do Rad Osiedli. Zachęcamy do tego, by zainteresować się tym, kto kandyduje oraz by wziąć udział w głosowaniu.
 

Drodzy Parafianie i Goście. Bardzo serdecznie dziękujemy Wam za życzliwość, pomoc i za wszelkie ofiary. Bóg zapłać.

 
Jeszcze jedna ważna informacja: zmienia się adres naszej parafialnej strony internetowej. Adres dotychczasowy to: antoni.w-w.pl, a nowy: swantoni.org. Do końca roku będzie jeszcze istniała stara strona, ale będzie tam już przekierowanie na nową. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, gdyż są jeszcze pewne poprawki do naniesienia.