22 Niedziela Zwykła – 28.08.2022

Dziś 22 Niedziela Zwykła. O godz. 18.30 Nieszpory.

Kancelaria Parafialna w tym tygodniu będzie czynna w poniedziałek i środę w godz. od 16.00 do 18.00.

We wtorek o 18.00 nabożeństwo ku czci św. Antoniego. Po mszy św. zapraszamy także na adorację Najświętszego Sakramentu. Od 20.00 dodatkowo okazja do spowiedzi. Zakończenie o 21.00 Apelem Jasnogórskim.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na adorację w int. powołań o godz. 17:30; w piątek o godz. 17.00 zapraszamy na pierwszopiątkową mszę św. z udziałem dzieci – wcześniej okazja do spowiedzi św. Następnie o godz. 18:00 na nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa. W sobotę o godz. 8:15  zapraszamy na kolejne nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.

Bardzo prosimy o zgłaszanie chorych na furcie, którzy pragną by odwiedził ich kapłan z Komunią św.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 12 będziemy się modlić w intencji dzieci, nauczycieli i katechetów, którzy rozpoczynają nowy rok szkolny. W trakcie tej mszy św. zostaną również poświęcone przybory szkolne.

Na furcie przyjmujemy zapisy na wyjazd na Uroczystości Podwyższenia Krzyża Świętego z obchodami kalwaryjskimi, które odbędą  się w sobotę 10 września w Górze św. Anny. Koszt 50 PLN. Wyjazd o 5.00 rano a powrót w późnych godzinach wieczornych.

Na furcie możemy nabyć tygodniki religijne Niedzielę i Gościa Niedzielnego.

Za tydzień w niedzielę o godz. 8:00 spotkanie modlitewne Wspólnoty Żywego Różańca.

Za tydzień zbiórka do puszek na kuchnię charytatywną.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnego i udanego wypoczynku. Niech Pan obdarzy Was POKOJEM.