2 Niedziela Zwykła – 17.01.2021

Dziś 2 Niedziela Zwykła.

Zapraszamy na Nieszpory o godz. 18:30.

Przypominamy, że na mszach św. i nabożeństwach w naszym kościele może być obecnych około 70 osób. Warunkiem jest zasłonięcie nosa i ust, a także zachowanie dystansu.

W poniedziałek rozpoczynamy Tydzień modlitw o jedność chrześcijan, który kończy się 25. stycznia w Święto Nawrócenia św. Pawła.

Zapraszamy na nabożeństwa: ku czci św. Antoniego we wtorek i ku czci Matki Bożej w sobotę – o godz. 18:00.

Adoracja z okazją do spowiedzi św. we wtorek po mszy wieczornej do godz. 21.00.

W tym tygodniu Kancelaria parafialna będzie czynna tylko w środę od 16:00 do 18:00. Wszelkie pilne sprawy kancelaryjne prosimy kierować do nas drogą mailową.

W środę imieniny obchodzi i o modlitwę prosi o. Fabian, proboszcz. Msza imieninowa o godz. 6:30.

W czwartek obchodzimy Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka – pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

Dziś kończymy pierwszą część tegorocznej wizyty duszpasterskiej. Zaprosiło nas na odwiedziny kolędowe ponad 310 rodzin. Bardzo dziękujemy za życzliwe przyjęcie, za gościnność, oraz za ofiary. Jak ogłaszaliśmy, po uzgodnieniu terminu, nadal możemy się umawiać na wizyty duszpasterskie. 

Franciszkańskie Duszpasterstwo Akademickie „Antoni” zaprasza na nabożeństwo o dobrą sesję. Odbędzie się ono w kościele 20 stycznia w środę po wieczornej Mszy św. o godz. 18:30. Zaproszenie skierowane jest nie tylko do studentów.

  • Zapowiedziany Kurs przedmałżeński rozpoczynamy 15.02.2021 o godz. 19:15 w domu parafialnym. Zapisy odbędą się na pierwszym spotkaniu. Również tego dnia – 15.02.2021 roku – rozpoczniemy Kurs przygotowujący do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania osoby dorosłe (po 19-tym roku życia). Zapisy na pierwszym spotkaniu. W obu przypadkach – kursu przedmałżeńskiego i przygotowania do bierzmowania – w zależności od liczby zgłoszeń, na pierwszym spotkaniu ustalimy formę prowadzenia kursów.

W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka przed kościołem dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Chorwacji.

Drodzy Parafianie i Goście, serdecznie dziękujemy Wam za życzliwość, za modlitwy, ofiary i wszelką pomoc.