2 Niedziela Zwykła – 14.01.2024

Dziś 2 Niedziela Zwykła. Dziś jeszcze zapraszamy na Nieszpory o godz. 18:30.

Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna tylko w środę od 16:00 do 18:00.

Zapraszamy na nabożeństwa: ku czci św. Antoniego we wtorek i ku czci Matki Bożej w sobotę – o godz. 18:00.

We wtorek po mszy wieczornej możliwość adoracji Najśw. Sakramentu do godz. 21:00, a od 20:00 również okazja do spowiedzi.

Kolejne spotkanie Mężczyzn Świętego Józefa odbędzie się w najbliższą środę. Tym razem przyjrzymy się bliżej postaci Mojżesza. Spotkanie zaczniemy w kościele od Eucharystii o godz. 18:30. Następnie udamy się do domu katechetycznego (salki).

Wspólnota Domowego Kościoła – i nie tylko – zaprasza do kościoła na modlitwę uwielbienia w najbliższy czwartek po mszy świętej wieczornej, około 19:15.

 

W parafii trwają odwiedziny duszpasterskie, które już kończymy w tym tygodniu.

Plan na najbliższe dni:

14 stycznia – niedziela – Kasprowicza 1 – 111a, Bończyka, Zawalna

15 stycznia – poniedziałek – Jutrosińska, Lindego

16 stycznia – wtorek – Rowerowa, Żmigrodzka.

Kolęda uzupełniająca odbędzie się w sobotę 3.02.2024 od godz. 15:00 – można się zapisać na furcie klasztornej. Po tym terminie można oczywiście się umawiać jeszcze na dodatkową wizytę kolędową. Już dziś bardzo serdecznie dziękujemy za Waszą gościnność, za życzliwe i ciepłe przyjęcia, za wspólną modlitwę oraz za wsparcie materialne.

 

W sobotę imieniny obchodzi i o modlitwę prosi o. Fabian, proboszcz. Msza św. imieninowa zostanie odprawiona tego dnia o godz. 9:00.

W dniach 18-25 stycznia będziemy przeżywać Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W tym roku pod hasłem: „Będziesz miłował Pana, swego Boga…, a swego bliźniego jak siebie samego(Łk 10,27).

Na furcie możemy nabyć tygodniki religijne Niedzielę i Gościa Niedzielnego, a także tygodniki dla dzieci.

 

Parafianom i naszym Gościom dziękujemy za wszelkie wyrazy życzliwości, za modlitwę i ofiarność. Życzymy Wam pokoju serca, Bożej opieki i radości.