19 Niedziela Zwykła – 9.08.2020

Dziś 19 Niedziela Zwykła. O godz. 18:30 Nieszpory

Przypominamy, że w kościele obowiązuje nas zachowanie dystansu, a także zasłonięcie nosa i ust. 

Przypominamy również, że Komunii św. udzielamy w naszym kościele na dwojaki sposób: na środku, na stojąco przyjmują Komunię św. osoby tylko i wyłącznie na rękę, a przy balaskach bezpośrednio do ust. Proszę o tym pamiętać.

Zapraszamy na nabożeństwa: ku czci św. Antoniego we wtorek  oraz ku czci Matki Bożej w sobotę o godz. 18:00.

Kancelaria Parafialna w czasie wakacji czynna tylkow środy i piątki od 16:00 do 18:00. Bardzo prosimy o zachowanie ostrożności.

W środę w godz. od 18.00 do 22.00 na terenie naszej parafii odbędzie się regionalne spotkanie Wojowników Maryi – wspólnoty założonej przez Ks. Dominika Chmielewskiego. Zapraszamy wszystkich mężczyzn w wieku 18+.

W czwartek 13.08.2020 r. po mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejne w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.

W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia NMP – porządek mszy św. niedzielny – jest to święto nakazane. Po mszach św. poświęcenie ziół i kwiatów. W tym dniu przed kościołem będziemy mogli nabyć wiązanki kwiatów, z których dochód przeznaczony jest na ukończenie inwestycji malowania Domu parafialnego. Jeżeli ktoś ma zioła lub kwiaty i chciałby się nimi podzielić, to proszę je przynosić w czwartek lub piątek na furtę klasztorną. Gdyby ktoś  chciał pomóc w robieniu bukietów, to również zapraszamy w czwartek i piątek po mszy św. o 9:00. 

Za tydzień w niedzielę odbędzie się przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby doświadczonego katastrofą Bejrutu, stolicy Libanu.

Drodzy Parafianie i Goście. Bardzo serdecznie dziękujemy Wam za życzliwość, pomoc i za wszelkie ofiary. Niech Bóg Wam błogosławi i darzy Was pokojem.