12 Niedziela Zwykła – 19.06.2022

Dziś 12 Niedziela Zwykła. O godz. 18:30 zapraszamy na nabożeństwo oktawy Bożego Ciała.

Kancelaria Parafialna będzie czynna w tym tygodniu w poniedziałek i środę od 16:00 do 18:00.

W tym tygodniu w Archidiecezji Wrocławskiej obchodzimy:

– w czwartek – Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa, to także Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów,

– w piątek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, Patrona Archidiecezji.

Do czwartku włącznie przeżywamy oktawę Bożego Ciała. Serdecznie zapraszamy wszystkich na nabożeństwa z procesją eucharystyczną codziennie pół godziny przed mszą św. wieczorną. Szczególnie zapraszamy rodziców z dziećmi pierwszokomunijnymi, a także z dziećmi sypiącymi kwiaty.

W czwartek, na zakończenie oktawy poświęcenie wianków. Wianki, wykonane przez panie ze wspólnot parafialnych, będą rozprowadzane przed kościołem.

Dziękujemy serdecznie za pomoc w zorganizowaniu Procesji Bożego Ciała, czyli tym, którzy pomogli w budowaniu ołtarzy, upiększaniu ich, dziękujemy paniom i panom niosącym sztandary, obraz MB Częstochowskiej, baldachim, nagłośnienie a także całej Służbie Liturgicznej, Mariankom i harcerzom.

Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w środę 22 czerwca o godz. 19:15 w sali w klasztorze.

Duszpasterstwo akademickie informuje, że w dzisiejszą niedzielę (19.06) będzie odprawiana ostatnia w tym roku akademickim Msza św. dla studentów o godz. 20:10. Msze św. akademickie zostaną wznowione w październiku.

Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę odbędzie się w dniach 2-10 sierpnia. Zapraszamy do pielgrzymowania z franciszkańską grupą „Złota 15”. Do grupy będzie można zapisać się w drugiej połowie lipca. Wtedy też będą podane zainteresowanym szczegółowe informacje. Już teraz warto odwiedzić stronę pielgrzymkową: pielgrzymka.pl

Zapraszamy młodzież na Święto Młodzieży na Górze Św. Anny w dniach 18 – 23 lipca. To wspaniały czas spotkania z Bogiem i z drugim człowiekiem w atmosferze radosnego świętowania. Koszt 180 zł, zapisy i szczegółowe informacje u o. Rocha Dudka z parafii św. Alberta Wielkiego, 791 875 934, rochofm@gmail.com

Na furcie możemy nabyć tygodniki religijne Niedzielę i Gościa Niedzielnego.

 

Drodzy Parafianie i Goście, dziękujemy Wam za wszelkie wyrazy życzliwości, pomoc i ofiarność. Niech  Pan obdarzy Was pokojem.