PODARUJ "1%"

logo_1procentDrodzy Parafianie
Trwa okres rozliczeń podatkowych. Każdy podatnik może przekazać dla wybranej Organizacji Pożytku Publicznego 1% swojego podatku. Na terenie naszej parafii działają takie organizacje, które są już dobrze Wam znane.   Oto one:
 
52fb851e5b615_k27Zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz Fundacji Tobiaszki działającej na trenie naszej Parafii. Wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać nazwę: Fundacja Tobiaszki oraz nr KRS: 0000099443. Pozyskane w ten sposób fundusze zostaną przeznaczone na: prowadzenie świetlicy środowiskowej dla dzieci i młodzieży, organizację wypoczynku letniego i zimowego dla dzieci oraz nową inicjatywę Fundacji – prowadzenie klubu seniora. Serdecznie dziękujemy za wsparcie.
logo-5f20806c966ac44a7d394a8b39f32dc9Zachęcamy do wpłaty 1% swojego podatku na rzecz Fundacji L’ARCHE nr KRS 0000054452, która sprawuje opiekę całodobową nad osobami dorosłymi z niepełnosprawnością intelektualną. We Wrocławiu powstało wielofunkcyjne Centrum dla tej grupy osób, łączące funkcje Domu, mieszkań chronionych, miejsca pracy. Wciąż potrzeba środków, aby to miejsce  się i mogło dobrze służyć. Zapraszamy do odwiedzenia Wspólnoty we Wrocławiu i obejrzenia naszego DOMU przy ul, Jutrosińskiej 29.
 
logo3 „Być dobrym jak chleb” to hasło przyświeca, na co dzień uczestnikom i opiekunom w WTZ „Muminki” przy al. Kasprowicza. To miejsce, które warto zobaczyć, ludzie, których warto wspomóc. Choćby 1%.
Warsztat Terapii Zajęciowej „Muminki” to dla ponad 50-ciu osób niepełnosprawnych: miejsce pracy, w którym czują się przydatne i wartościowe; miejsce spotkań, w którym odnalazły przyjaźń i radość; miejsce realizacji marzeń i przezwyciężania własnych ograniczeń i słabości; miejsce, w którym mogą być sobą.

 Polecamy wszystkie te dzieła Waszej pamięci. 

Bóg zapłać.