6 Niedziela Wielkanocy – 14.05.2023

Dziś 6. Niedziela Wielkanocy. O godz. 18:30 zapraszamy na nabożeństwo majowe.

Kancelaria Parafialna w tym tygodniu będzie czynna w poniedziałek i środę od 16:00 do 18:00.

Przez cały miesiąc maj zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do brania udziału w codziennych nabożeństwach majowych ku czci NMP. Nabożeństwa będą odprawiane od poniedziałku do piątku po mszy św. wieczornej, a w soboty i niedziele pół godziny przed mszą wieczorną.

Z racji przypadających w tym tygodniu tzw. Dni Krzyżowych, czyli dni modlitw o urodzaje i o błogosławieństwo Boże dla pracujących, w poniedziałek, wtorek i środę po mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się procesja błagalna do krzyża przed głównym wejściem do klasztoru.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mężczyzn w środę na Mszę św. o godz. 18:30, po której będzie miało miejsce kolejne spotkanie grupy Mężczyzn Świętego Józefa. Temat spotkania: „Biblijne wzorce męskości – Noe”.

Nowy cykl nauk Kursu Przedmałżeńskiego rozpoczniemy jutro, w poniedziałek 15.05.br. o godz. 19:15 w domu parafialnym. Zapisy i dodatkowe informacje na pierwszym spotkaniu.

Za tydzień w niedzielę przypada już Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na mszach św. o godz. 10:15 i 12:00 odbędzie się uroczystość Pierwszej Komunii św.. Bardzo prosimy, by osoby nie związane z tymi uroczystościami przyszły na inne msze św..

Spowiedź św. dla dzieci i ich rodziców przed I Komunią św. odbędzie się w sobotę: odpowiednio – o 9:50 dla SP nr 20 i szkoły Primus oraz o 10:50 dla SP nr 83 i innych szkół.

Rocznica Pierwszej Komunii św. odbędzie się w niedzielę 28.05. br. na mszy św. o godz. 12.00. Próba i spowiedź przed rocznicą odbędzie się w sobotę 27.05.br. o godz. 09:45.

Na furcie możemy nabyć tygodniki religijne: Niedzielę i Gościa Niedzielnego oraz tygodniki dla dzieci.

 

Drodzy Parafianie i Goście, dziękujemy Wam za wszelkie wyrazy życzliwości, pomoc i ofiarność.

Niech  Pan obdarzy Was pokojem.