30 Niedziela Zwykła – 25.10.2020

Jeśli Mnie kto miłuje, będzie zachowywał moją naukę,
a Ojciec mój umiłuje go i przyjdziemy do niego (J 14,23)

Dziś 30 Niedziela Zwykła.

O godz. 18:30 zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe.

Jesteśmy w strefie czerwonej. Zgodnie z rozporządzeniami informujemy, że na mszach św. i nabożeństwach w naszym kościele może być obecnych około 150 osób. Warunkiem jest zasłonięcie nosa i ust, a także zachowanie dystansu.

W związku z tym, bardzo prosimy, by pozostały w domu: osoby w podeszłym wieku; z objawami infekcji; z innymi przewlekłymi chorobami; opiekujące się dziećmi; a także osoby obawiające się z różnych względów zakażenia.

Od dziś będziemy transmitować niedzielną mszę św. z naszego kościoła – o godz. 12:00.

W związku z zaistniałą sytuacją do odwołania zawieszamy wszystkie spotkania przy parafii z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Zwracamy się do Was z prośbą o przyjęcie ze zrozumieniem i cierpliwością nałożonych ograniczeń.

W najbliższym czasie Kancelaria Parafialna będzie czynna tylko w środy od 16:00 do 18:00. Wszelkie pilne sprawy kancelaryjne prosimy kierować do nas drogą mailową.

Do soboty włącznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe.

W minionych latach 31 października organizowaliśmy Bal Wszystkich Świętych. W tym roku jest to niemożliwe w dotychczasowej formie, ale zachęcamy rodziców i dzieci, aby w domu zgromadzili się na wspólnym różańcu, aby – jeśli to tylko możliwe – dzieci przebrały się za jakiegoś świętego lub świętą. Prześlijcie nam zdjęcie na internetowy adres parafialny z krótkim opisem tak aby ta piękna tradycja nie poszła w zapomnienie. A w spokojniejszych czasach  pewnie  znajdzie się i jakaś słodka nagroda…

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. W związku z Dekretem Penitencjarii Apostolskiej z dnia 22 października 2020 roku, informujemy, że w tym roku odpust zupełny za zmarłych związany z nawiedzeniem cmentarza jest możliwy przez cały miesiąc listopad. Bardzo prosimy i zachęcamy, aby nawiedzenie grobów na cmentarzach rozłożyć w czasie, żeby nie tworzyć niebezpiecznych dla zdrowia i życia zgromadzeń.

Rodzina Młodzieży Franciszkańskiej zaprasza wszystkich w wieku 16-27 lat na spotkania formacyjne online. Widzimy się i słyszymy we wtorki o godz. 19:20 Wszelkie informacje na fanepage’u na facebooku : Rodzina Młodzieży Franciszkańskiej – Wrocław

Do końca października możemy zamawiać na furcie msze św. jubileuszowe na przyszły rok. Pozostałe intencje będzie można zamawiać od początku listopada.

Na furcie możemy nabyć tygodniki religijne Niedzielę i Gościa Niedzielnego oraz tygodniki dla dzieci.

Również na furcie możemy już nabyć wigilijne świece CARITAS – duże i małe.

Wszystkim Parafianom i Gościom dziękujemy za życzliwość, modlitwy i ofiary. Niech Pan obdarzy Was POKOJEM.