26 Niedziela Zwykła – 26.09.2021

Dziś 26 Niedziela Zwykła

O godz. 18.30 zapraszamy na Nieszpory.

Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna tylko w poniedziałek i środę w godzinach od 16:00 do 18:00.

Zapraszamy na nabożeństwa: ku czci św. Antoniego we wtorek, a od piątku na nabożeństwa różańcowe – o godz. 18:00.

We wtorek po mszy wieczornej do godz. 21:00 możliwość adoracji Najśw. Sakramentu, a od 20:00 również okazja do spowiedzi.

28 września o 15:00 na ulicach ponad trzystu miast w Polsce oraz kilku innych krajów odbędzie się wspólne odmawianie Koronki do Bożego Miłosierdzia.
U nas zbiórka o godz. 14:45 przed kościołem. Zaprasza wspólnota św. Szarbela.

Msza św. koncelebrowana w int. kleryków i profesorów naszego WSD w dzień Inauguracja Roku Akademickiego zostanie odprawiona w czwartek o godz. 9:00.

Nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Szarbela odbędzie się w czwartek 30.09.2021 r.  o godz. 19:15 . Zaprasza wspólnota św. Szarbela.

W piątek, w pierwszy dzień października, o godz. 5.45 zapraszamy na wspólne śpiewanie Akatystu ku czci Bogurodzicy.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek zapraszamy na pierwszopiątkową mszę św. z udziałem dzieci o godz. 17:00 – wcześniej okazja do spowiedzi św., a sobotę o 8:15 pierwszosobotnie nabożeństwo ku czci Matki Bożej.

W sobotę o godz. 19:30 zapraszamy na koncert organowy na naszym odnowionym instrumencie w wykonaniu profesora Wrocławskiej Akademii Muzycznej dra hab. Piotra Rojka. Wstęp wolny, więcej informacji na plakatach.

W przyszłą niedzielę przypada zewnętrzna Uroczystość św. Ojca Franciszka z Asyżu. Franciszkańskie nabożeństwo Transitus odprawimy w tym dniu o godz. 18:00. Prosimy, przynieść ze sobą świece z okapnikami.

W niedzielę, na modlitwę różańcową – wraz ze wspólnotą Żywego Różańca – zapraszamy wszystkich na godz. 8:00 rano.

Studentów zapraszamy na niedzielne Msze św. akademickie o godz. 20:10. Od przyszłej niedzieli (3.10) Franciszkańskie Duszpasterstwo Akademickie ANTONI po wakacjach wraca ze stałymi propozycjami dla studentów. Oprócz niedzielnej Mszy św. będą liczne wydarzenia formacyjne, modlitewne, integracyjne a także sportowe i turystyczne. Więcej informacji u duszpasterza akademickiego – o. Oskara Maciaczyka, w ogłoszeniach na Mszy św. akademickiej, oraz w internecie  (https://www.facebook.com/FDAAntoni).

Na furcie możemy nabyć prasę katolicką.

Za tydzień zbiórka przed kościołem na kuchnię charytatywną.

Drodzy Parafianie i Goście. Bardzo serdecznie dziękujemy Wam za życzliwość, pomoc i za wszelkie ofiary. Bóg zapłać.