2 Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego 19.04.2020

  • Dziś 2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 będziemy transmitować Koronkę do Bożego Miłosierdzia, którą na prośbę Ojca Świętego Franciszka pragniemy ofiarować w int. o ustanie epidemii. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w tę modlitwę.

  • W czwartek obchodzimy Uroczystość św. Wojciecha, bpa i męczennika, głównego Patrona Polski, a w sobotę  Święto św. Marka, Ewangelisty – po mszy o godz. 9.00 odmówimy modlitwy o urodzaje.

  • Kancelaria Parafialna jest nieczynna. W sprawach pilnych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

  • Od jutra – 20.04.2020 – na mszach św. i nabożeństwach w naszym kościele może być obecnych 70 osób. Warunkiem jest zasłonięcie nosa i ust np. maseczką lub szalikiem, które możemy zdjąć tylko na czas przyjęcia Komunii św.

  • Msze św. są odprawiane wg zwykłego porządku czyli 6.30, 9.00 i 18.30. We wtorek i sobotę będą nabożeństwa o godz. 18.00 – odpowiednio do św. Antoniego i Najśw. Maryi Panny.

  • Od poniedziałku – 20.04.br. – codziennie po mszy wieczornej będzie wystawienie Najśw. Sakramentu z okazją do spowiedzi do godz. 21.00 – z zachowaniem zalecenia: do 70 osób w kościele i konieczności zasłonięcia nosa i ust.

Transmisje z naszego kościoła – od poniedziałku 20.04.2020

Dni powszednie Msza św. o g. 9.00;  Koronka o g. 15.00 i Różaniec o g. 20.30.

Niedziela  Msze św. o g. 9.00 i 12.00 oraz  Koronka o g. 15.00. Na Koronkę i Różaniec – tych którzy mają taką możliwość – zapraszamy już do kościoła.

Transmisje z naszego kościoła nadal będą prowadzone przez stronę Facebookową: Parafia św. Antoniego Wrocław-Karłowice lub Franciszkanie, Prowincja św. Jadwigi, a także przez internetową stronę parafialną.

  • W najbliższą sobotę odbędą się w naszym kościele święcenia prezbiteratu: braci diakonów Cypriana, Bazylego i Olafa oraz diakonatu brata Nikodema. Ze względu na obecność rodziców i rodzeństwa kandydatów i ograniczoną możliwość uczestnictwa w liturgii, drzwi kościoła będą zamknięte. Uroczystość będzie transmitowana od godz. 11.00. Bardzo prosimy o modlitwę w intencji kandydatów do święceń.

Drodzy Parafianie i Goście

Bardzo serdecznie dziękujemy Wam za życzliwość, pomoc i za wszelkie wpłaty na nasze konto parafialne. Bóg zapłać.

Niech Jezus Zmartwychwstały Was prowadzi i umacnia,niech Wam błogosławi.