2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 03.01.2021

2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim.

O godz. 18.00 zapraszamy na Godzinę Świętą.

Przypominamy, że na mszach św. i nabożeństwach w naszym kościele może być obecnych około 70 osób. Warunkiem jest zasłonięcie nosa i ust, a także zachowanie dystansu.

Zapraszamy na nabożeństwa: ku czci św. Antoniego we wtorek i ku czci Matki Bożej w sobotę – o godz. 18:00. W czwartek na adorację pierwszoczwartkową w int. powołań od godz. 17:30.

W wtorek nie będzie adoracji po mszy wieczornej.

W środę  Uroczystość Objawienia Pańskiego – porządek mszy jak w każdą niedzielę. Na wszystkich mszach św. odbędzie się poświęcenie kredy i kadzidła. Nasi klerycy będą rozprowadzać przed kościołem woreczki z kredą i kadzidłem, które wcześniej zostały poświęcone w kościele. Dochód z tego dzieła ma być przeznaczony na działalność powołaniową. Zaś wieczorem o godz. 18:00 zapraszamy na kolędowanie z zespołem Granifer, który tworzą również nasi alumni.

Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzili Święto Chrztu Pańskiego.

W przyszłą niedzielę nie będzie mszy św. dla wspólnoty Muminki i rodzin osób niepełnosprawnych.

W tym tygodniu Kancelaria parafialna będzie czynna w piątek od 16:00 do 18:00. Wszelkie pilne sprawy kancelaryjne prosimy kierować do nas drogą mailową.

Transmisje Mszy św. z naszego kościoła: niedziela g.12:00 oraz Uroczystość Objawienia Pańskiego godz. 12:00

Dziś zbiórka do puszek na kuchnię charytatywną, a w przyszłą niedzielę taca inwestycyjna.

Drodzy Parafianie i Goście, serdecznie dziękujemy Wam za życzliwość, za modlitwy, ofiary i wszelką pomoc.

Intencja modlitewna na styczeń 2021 – Braterstwo ludzkie

Módlmy się, aby Pan dał nam łaskę, byśmy żyli w pełnym braterstwie z braćmi i siostrami z innych religii, modląc się za siebie wzajemnie, z otwartością na wszystkich.