15 Niedziela Zwykła – 12.07.2020

Dziś 15 Niedziela Zwykła. Dziś jeszcze zapraszamy na Nieszpory o godz. 18:30.

Przypominamy, że w kościele obowiązuje nas zachowanie dystansu, a także zasłonięcie nosa i ust. 

Adoracja z okazją do spowiedzi św. we wtorek po mszy wieczornej do godz. 21.00.

Zapraszamy na nabożeństwa: kolejne nabożeństwo fatimskie z procesją w poniedziałek,  ku czci św. Antoniego we wtorek oraz ku czci Matki Bożej w sobotę – wszystkie nabożeństwa o godz. 18:00.

Kancelaria Parafialna w czasie wakacji jest czynna w środy i piątki od 16:00 do 18:00. Bardzo prosimy o zachowanie ostrożności.  

W tym tygodniu obchodzimy:

  • w poniedziałek – wspom. świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta,
  • w środę – święto św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła,
  • w czwartek – wspom. Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel (Szkaplerznej),
  • w sobotę – wspom. św. Szymona z Lipnicy, prezbitera.

W piątek msza św. z udziałem Wspólnoty Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00. 

Duszpasterstwo Akademickie Antoni przypomina, że w okresie wakacji, a także we wrześniu nie ma niedzielnej mszy dla studentów o godz. 20:10. Wznowienie mszy akademickich po przerwie wakacyjnej nastąpi  4. października.

Na furcie możemy nabyć tygodniki religijne Niedzielę i Gościa Niedzielnego oraz tygodniki da dzieci.

Dziś – jak w każdą 2 niedzielę miesiąca – była zbierana tzw. taca inwestycyjna. Jak wiecie, jest ona przeznaczona na różne inwestycje w kościele czy domu katechetycznym. Właśnie w tym tygodniu zakończyliśmy malowanie domu katechetycznego. W związku z tym mamy wielką prośbę o pomoc w posprzątaniu tegoż domu. Chętnych zapraszamy – ze sprzętem – w poniedziałek o godz. 10:00.

Drodzy Parafianie i Goście, dziękujemy Wam za wszelkie wyrazy życzliwości, pomoc i ofiarność. Niech  Pan obdarzy Was pokojem.

Informujemy, że przełożona wizytacja kanoniczna oraz udzielenie sakramentu bierzmowania, które miały się odbyć w naszej parafii w marcu bieżącego roku, planowane są na 3 września 2020 r.