13 Niedziela Zwykła – 02.07.2023

Dziś 13 Niedziela Zwykła. O godz. 18:00 zapraszamy na Godzinę Świętą.

Kancelaria Parafialna w tym tygodniu będzie czynna w poniedziałek i środę od 16:00 do 18:00.

Zapraszamy na nabożeństwa: ku czci św. Antoniego we wtorek oraz ku czci Matki Bożej w sobotę o godz. 18:00.

We wtorek po mszy wieczornej możliwość adoracji Najśw. Sakramentu do godz. 21:00, a od 20:00 również okazja do spowiedzi.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek zapraszamy na adorację w int. powołań od godz. 17:30, a w piątek o godz. 18:00 na nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa.

W tym tygodniu również odbędą się domowe odwiedziny chorych.

Organizujemy Pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Matki Bożej Róży Duchownej w Gostyniu. W drodze powrotnej planujemy odwiedzić Trzebnicę. Wyjazd w sobotę 08.07.br. o godz. 8:30, a powrót około godz. 18:00. Koszt wyjazdu 40 zł. Zabieramy ze sobą prowiant.  Zapisy na furcie – są jeszcze wolne miejsca.

Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 3-10 sierpnia. Tradycyjnie na pielgrzymkowy szlak wyruszy Franciszkańska Grupa „Złota 15”. Informacje na temat Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej, w tym naszej franciszkańskiej grupy, znajdują się na stronie internetowej pielgrzymka.pl. Spotkanie modlitewno-organizacyjne dla pielgrzymów Grupy 15 odbędzie się 31 lipca (poniedziałek) o godz. 19:00 w domu parafialnym. Przewodnikiem grupy jest o. Oskar Maciaczyk OFM – adres mailowy: oskarofm@op.pl Zapisy na pielgrzymkę odbywają się przez Internet: https://pielgrzymka.pl/formularz-zapisowy-na-pielgrzymke-2023/

Na furcie możemy nabyć tygodniki religijne Niedzielę i Gościa Niedzielnego oraz tygodniki dla dzieci.

Dziś przed kościołem zbiórka na Kuchnię Charytatywną, a za tydzień taca inwestycyjna – za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Na czas wakacji życzymy Wam dobrego i owocnego wypoczynku. Pan niech obdarzy Was pokojem.

 

Intencja modlitewna na lipiec 2023 – O życie eucharystyczne
Módlmy się, aby katolicy stawiali w centrum swojego życia celebrowanie Eucharystii, która głęboko przemienia relacje międzyludzkie oraz otwiera na spotkanie z Bogiem i braćmi.

 

List pasterski KEP – beatyfikacja Ulmów